Ολοι οι Ελληνες πατριωτες επιλεγουν το Ελληνικο κοινωνικο δικτυο https://Hellasbook.gr ελα μαζι μας γιατι ειναι λογικο πια να μην ειμαστε στους ξενους!!
Θελεις να κανεις ενα δωρο στον εαυτο σου;
Δες την Κατηγορια με τα προιοντα μαςCookie | Duration | Description |
---|---|---|
cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
κάθε φώτο της alice που έχετε ανεβάσει έχει και διαφορετικό μενταγιόν….ας εστιάσουμε εκεί , μήπως υπάρχει κάποιο κλειδί κατανόησης μια που τα άλλα στοιχεία παραμένουν σχεδόν ίδια.
αλλά υπάρχουν περισσότεροι εδώ που το νόημα ήδη το γνωρίζουν.
ελπίζουμε κάποιος ή κάποιοι να μας διαφωτίσουν…
Λυπών Νίκο δεν ξερω τ φάση,αλλα δεν άντεξα να μν πω αυτό τ τρελό όνειρο..π είδα την προηγούμενη μερα απο την δημοσίευση σου και πραγματικά έμεινα κάγκελο…Δεν καταλαβα ποια στον πουτσου ειναι η Άλισ το μόνο π κράτησα απο την δημοσίευση σ και ασυνείδητα πήγε τ μυαλό μ στο ονειρο ειναι τ εξείς :η λέξη θυσία, το αίμα ,τα κινέζικα γράμματα τ μαχαίρι και ίσως την κοπέλα …..Είδα στον ύπνο μ ου μια ομάδα η οποία απαρτιζόταν απο 4,5 ατομα δεν θυμάμαι.ήταν μαυροφορεμένη και εκαναν θυσίες κρατούσαν μαχαίρια τ οποια είχαν αιμα πάνω τους και στο τέλος μια γυναίκα την οποία δεν ξερω αν την εκαναν κάτι και πάνω σε αυτη υπήρχαν δυο γράμματα στα κινέζικα ή ιαπωνικά..εγω ήμουν απλά παρατηρητής στην όλη φαση… το μονο π ξερω ειναι οτι δεν πιστεύω στην τυχη…δεν γίνετε τ βραδυ να βλέπω αυτο τ όνειρο και το πρωί να ανεβάζει ο Νίκος αυτην τν δημοσίευση….