Simulacra λέγεται και ναι θέλει φαντασία αλλά δεν μπορείς να τα “παραγγείλεις”!!!
Βέβαια ότι δεν κατανοεί ο γραμμικός νους αμέσως προσπαθεί να του δώσει την όποια εξήγηση για να μην κάνει τιλτ! Αρχετυπικες δικλίδες λέγονται για να μην στολαρει ο νους μας! Ναι στα σύννεφα σχηματίζονται περίεργα φαινόμενα ….αλλά δεν σχηματίζονται κατά παραγγελία πρόσωπα..άτομα …ιδίως όταν πριν δημιουργηθούν τα σύννεφα έχει προαναγγελθεί η παρουσία συγκεκριμένης ενέργειας …! … Συνεχίστε να διαβάζετε το Simulacra λέγεται και ναι θέλει φαντασία αλλά δεν μπορείς να τα “παραγγείλεις”!!!.
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον σύνδεσμο στον WordPress ιστότοπο για ενσωμάτωση
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον κώδικα στον ιστότοπό σας για να ενσωματωθεί