Σε σχέση με την δική μας προσευχή θα την έλεγες πιο πολεμική εε;
Κάνω μια έρευνα για το πως λειτουργεί το συνειδησιακό κύτταρο .. πως η πίστη μπορεί και δημιουργεί ρομπότ … και διάφορα άλλα … ! Πάντως να γνωρίζεις ότι δεν είναι τυχαίο ότι η Ισσις είναι τιγκα στην μαστούρα και στο χαπάκι …σε όλους τους παγκόσμιους πολέμους οι στρατοί ιδίως οι στρατοί που ήθελαν να κατακτήσουν … Συνεχίστε να διαβάζετε το Σε σχέση με την δική μας προσευχή θα την έλεγες πιο πολεμική εε;.
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον σύνδεσμο στον WordPress ιστότοπο για ενσωμάτωση
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον κώδικα στον ιστότοπό σας για να ενσωματωθεί