Με ρωτάς για τους καθρέφτες ..Όταν όλη σου η Ζωή είναι ένας καθρέφτης !
Εκπαιδευτηκες την γλώσσα που μιλάς από τότε που γεννήθηκες … ..δεν την επελεξες …σου την έδωσαν… ! Εκπαιδεύτηκες σε νόμους και κανόνες ..σε πρέπει και μη …! Δε το επέλεξες σου δόθηκαν…! Πίστη , πολιτική , συμπεριφορές , υποταγή , υπακοή …ανάλογα τον χαρακτήρα σου …όσο και να νομίζεις ότι εσύ επέλεξες…. τελικά σε επέλεξαν … Συνεχίστε να διαβάζετε το Με ρωτάς για τους καθρέφτες ..Όταν όλη σου η Ζωή είναι ένας καθρέφτης !.
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον σύνδεσμο στον WordPress ιστότοπο για ενσωμάτωση
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον κώδικα στον ιστότοπό σας για να ενσωματωθεί