Μια παλιά έρευνα που πρέπει να την ξαναδούμε με τα νέα δεδομένα !
Στις 17/09/2015 είχα κάνει μια έρευνα για την κεντρική τράπεζα της Αμερικής με τίτλο Η τράπεζα της Αμερικής προβλέπει τον ερχομό κάποιου…. Με τα τότε δεδομένα φαινόταν λογικό τα σύμβολα της τράπεζας να σημαδεύουν κάποιον συγκεκριμένο…όπως θα δεις το τε γράφαμε ότι ήταν ο Ουίλιαμ ! Σήμερα όμως με τα γεγονότα που τρέχουν θα πρέπει … Συνεχίστε να διαβάζετε το Μια παλιά έρευνα που πρέπει να την ξαναδούμε με τα νέα δεδομένα !.
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον σύνδεσμο στον WordPress ιστότοπο για ενσωμάτωση
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον κώδικα στον ιστότοπό σας για να ενσωματωθεί