Eίμαστε Η γενιά της συγκομιδής και πρέπει να το καταλάβεις γρήγορα…
Στο σχολείο μεγαλώσαμε μαθαίνοντας για τους αγώνες και τους ήρωες που έχασαν τη ζωή τους για τη Μακεδονία…. κάποιοι Ίσως είχαν φάει και ξυλιές αν Δεν ξέρανε το μάθημα.. Είχαμε τον σταυρό και την πίστη, την προσευχή κάθε πρωί…. την σημαία την ποδιά…. τα εθνόσημα.. Αποφεύγαμε τον π***** και κοινωνικά και σαν μάθημα αποφυγής…. Και … Συνεχίστε να διαβάζετε το Eίμαστε Η γενιά της συγκομιδής και πρέπει να το καταλάβεις γρήγορα….
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον σύνδεσμο στον WordPress ιστότοπο για ενσωμάτωση
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον κώδικα στον ιστότοπό σας για να ενσωματωθεί