Ανώνυμε ελα να δεις τις διαφορές μας
Εξι χρόνια συν σου δείχνω έναν κόσμο που έχω ανακαλύψει ! Μέσα σε αυτό το ταξίδι επέλεξα να είμαι επώνυμα ανώνυμος για να σε προστατεύσω από την προσωπολατρία και την εικόνα όπου έχει κατακτηθεί από τον εχθρό σου ! Είμαι πολίτης αυτού του πολιτισμού της χεστρας και οι πολίτες δημιουργούν τον πολιτισμό πράγμα που σημαίνει … Συνεχίστε να διαβάζετε το Ανώνυμε ελα να δεις τις διαφορές μας.
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον σύνδεσμο στον WordPress ιστότοπο για ενσωμάτωση
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον κώδικα στον ιστότοπό σας για να ενσωματωθεί