Πέσμου τί πιστεύεις νά σού πώ τί νά κάνεις!
Πέσμου τί πιστεύεις νά σού πώ τί νά κάνεις! Ό τίτλος κάλλιστα μπορεί νά είναι: «πέσμου τί πιστεύεις νά σού πώ τί Θά κάμεις»…. Ήταν ένας τσοπάνης, ένας βοσκός, ένας ποιμένας αλλά όχι βοκόλος διότι δέν είχε αγελάδες, βούς, κατσέλλες, είχεν άλλα αζά αίγια καί προβάτια δηλαδή κουέλλες….. Έμενε εκεί αψηλά στά βουνά καί μύριζε … Συνεχίστε να διαβάζετε το Πέσμου τί πιστεύεις νά σού πώ τί νά κάνεις!.
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον σύνδεσμο στον WordPress ιστότοπο για ενσωμάτωση
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον κώδικα στον ιστότοπό σας για να ενσωματωθεί