Τις Κορωνες θα της νικησει το Στεμμα… Μην αφησεις κανεναν να το εκμεταλευτει ως “θαυμα”!
Εσυ που μεσα σου εχουν περασει ορνιθοσκαλισματα με ενοια απο συμβαση στην λογικη , γραμμες με κρυφες εννοιες που εχουν φωλιασει στο υποσυνειδητο , εσυ πρωτος απο ολους ηδη το γνωριζεις ..! Οταν θα πουν οτι εξαφανιστηκε , οταν θα μιλησουν για ανεξηγητο φαινομενο , μην αφησεις κανεναν να το εκμεταλευτει ως “θαυμα” γιατι πρωτα … Συνεχίστε να διαβάζετε το Τις Κορωνες θα της νικησει το Στεμμα… Μην αφησεις κανεναν να το εκμεταλευτει ως “θαυμα”!.
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον σύνδεσμο στον WordPress ιστότοπο για ενσωμάτωση
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον κώδικα στον ιστότοπό σας για να ενσωματωθεί