Τελεφερίκ , λάβα και αρκούδες !
Το τελεφερίκ άπλωσε τα συρματόσχοινα του σαν χέρια και με την βοήθεια του αέρα έκανε κύκλους όλο το κουβούκλιο! Την ίδια στιγμή η στο ίδιο παράθυρο λάβα άρχισε να κυλάει μέσα από το βουνό … και οι αρκούδες πανικόβλητες εγκατέλειπαν το πάρκο! Κάποιο ίσως είναι αλληγορικό..κάποιο άλλο ίσως είναι απολυτο! Χρονικά παράθυρα συμβάντων που θα … Συνεχίστε να διαβάζετε το Τελεφερίκ , λάβα και αρκούδες !.
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον σύνδεσμο στον WordPress ιστότοπο για ενσωμάτωση
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον κώδικα στον ιστότοπό σας για να ενσωματωθεί