Οι ξένοι ερευνητες αλλά και πολλοί Έλληνες πλέον χρησιμοποιούν την λέξη συγκομιδή για αυτό που έχει συμβεί. Καλό σημάδι ότι αρχίζουν και βλέπουν σωστά, όταν θα τελειώσουν οι εγωισμοί και το προσωπικό συμφέρον ίσως βρούμε τον χώρο και τον χρόνο εμείς όλοι που δώσαμε μία μάχη να αφυπνίσουμε ΠΡΙΝ γίνει το κακό να αναλύσουμε και … Συνεχίστε να διαβάζετε το Συγκομιδη !! Και μετα ;.
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον σύνδεσμο στον WordPress ιστότοπο για ενσωμάτωση
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον κώδικα στον ιστότοπό σας για να ενσωματωθεί