Στους έσχατους καιρούς μια τρομπέτα έπρεπε να σαλπίσει ….
Ο μαύρος ακόμα δεν έχει παραδώσει ….eχει ακόμα σχεδόν δυο μήνες να οργανώσει ….. Ίσως να καταφέρει και να παραμείνει … αλλά αν δεν τα καταφέρει να είναι ο δεύτερος πρόεδρος που θα το πετύχει αυτό… τότε η τρομπέτα θα συνεχίσει το έργο του! Γιατι κανείς από αυτούς δεν είναι διαφορετικός , κανένας δεν λαξεύει … Συνεχίστε να διαβάζετε το Στους έσχατους καιρούς μια τρομπέτα έπρεπε να σαλπίσει …..
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον σύνδεσμο στον WordPress ιστότοπο για ενσωμάτωση
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον κώδικα στον ιστότοπό σας για να ενσωματωθεί