Στοχευουν αυτοι …. εμεις μαθαμε τοσα χρονια; …Καναμε σωστα αυτο που επρεπε; ..
Παντα θα μου πεις εισαι ανιγματικος ; Αληθεια ειμαι; … Με ποιον τροπο θα μπορουσα να σου δειξω εναν κοσμο που για αυτον δεν δημιουργηθηκαν λεξεις να επικοινωνησεις; .. Πως θα μπορουσα να σου μιλησω για τα πεδια που σου απαγορευσαν να κατανοησεις ;.. Με λεξεις μεσα απο την στανη; Με ενοιες δικες τους ;.. … Συνεχίστε να διαβάζετε το Στοχευουν αυτοι …. εμεις μαθαμε τοσα χρονια; …Καναμε σωστα αυτο που επρεπε; ...
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον σύνδεσμο στον WordPress ιστότοπο για ενσωμάτωση
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον κώδικα στον ιστότοπό σας για να ενσωματωθεί