Ραδιοφωνο θα το κανω σημερα …Αφιερωμενα σε ολες τις γυναικες του Κοσμου !!
Πρωτο ετσι να μας κανει να ζεσταθουμε … Και δευτερο να μας κανει να σκεφτουμε … Και να θυμισω οτι η θηλυκη ενεργεια εχει κατσει πολυ στα αυγα της και μαλλον πρεπει να ξεκινατε σιγα σιγα να βγαζετε τις αιωνιες δυναμεις σας που σας τις κοιμησαν τα αρσενικα… με μια μεγαλη απατη ..!!… Μαλλον το … Συνεχίστε να διαβάζετε το Ραδιοφωνο θα το κανω σημερα …Αφιερωμενα σε ολες τις γυναικες του Κοσμου !!.
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον σύνδεσμο στον WordPress ιστότοπο για ενσωμάτωση
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον κώδικα στον ιστότοπό σας για να ενσωματωθεί