Πρωτοφανης ησυχια Πεδιου …φτασαμε στην Τριτη μερα … Αναψε το λαμπακι συναγερμου !
Το πεδιο ειναι το κυμα ταλαντωσης ενεργειων +- ..στην “πραγματικοτητα” μας ! Ενεργεια μπορουμε να ονομασουμε ολα οσα μπορουν να ταρακουνησουν την συνειδηση , το συναισθημα , η απωλεια η το κερδος , το κακο και το καλο γεγονος ανηκουν σε αυτο το κυμα ! Το κοστος δηλαδη μεσα στην υπαρξη , η εξοδος η … Συνεχίστε να διαβάζετε το Πρωτοφανης ησυχια Πεδιου …φτασαμε στην Τριτη μερα … Αναψε το λαμπακι συναγερμου !.
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον σύνδεσμο στον WordPress ιστότοπο για ενσωμάτωση
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον κώδικα στον ιστότοπό σας για να ενσωματωθεί