Πρώτη Απριλίου και ακόμα σε Αγαπώ ..!
..Ακόμα και όταν κολυμπάς μέσα στο ψέμα … ..Γερασμένη ..χτυπημένη … ρακένδυτη… ..Καταραμένος μέσα στην γέννηση μου να σε προστατεύσω… …Όταν θα πέσεις λίγο πριν αφήσεις την τελευταία σου πνοή … ..Να γίνομαι Ο αετός που σε σηκώνει ψηλά… …Αυστηρή …μια μανα σκληρή… με νουθεσία παράξενη.. …Γεννημένη τόσες φορές από τις στάχτες σου… … συνήθισες … Συνεχίστε να διαβάζετε το Πρώτη Απριλίου και ακόμα σε Αγαπώ ..!.
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον σύνδεσμο στον WordPress ιστότοπο για ενσωμάτωση
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον κώδικα στον ιστότοπό σας για να ενσωματωθεί