Πόσο δύσκολο είναι να δεις πίσω από την εικόνα!
Ο θάνατος του Παντελίδη που ραγίσε της καρδιές πολλών ανθρώπων έχει αρχίσει ήδη και τυλίγεται σε πέπλο μυστήριου! Τελικά δεν έτρεχε, οι γονείς έχουν ζητήσει δικό τους εμπειρογνώμονα ..και ο τρόπος θανάτου με λεπίδα να διαπερνά την μηχανή …φαίνεται το λιγότερο ..πολύ ατυχές συμβάν! Σαν να ήθελε πολύ κάποιος τον Παντελίδη να τον πάρει … … Συνεχίστε να διαβάζετε το Πόσο δύσκολο είναι να δεις πίσω από την εικόνα!.
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον σύνδεσμο στον WordPress ιστότοπο για ενσωμάτωση
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον κώδικα στον ιστότοπό σας για να ενσωματωθεί