Όταν θα ξανά προσβάλλεις , όταν θα αδικήσεις η στεναχωρησεις ακόμα έναν συνάνθρωπο σου , όταν ξανά νοιώσεις μίσος για τον διπλανό σου , όταν θα αφήσεις ξανά το κεντρικό σύστημα εκπαίδευσις σου να γίνει ο οδηγός των πράξεων σου … σταμάτα για λίγο και κοίτα καλά αυτή την φώτο ! Έτσι ίσως θυμηθείς ότι … Συνεχίστε να διαβάζετε το Πεποιθήσεις , πιστεύω , ράτσες , θέσεις και δόγματα και ότι άλλο ακόμα μας διαχωρίζει γνωρίζεις που καταλήγουν όλα ;.
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον σύνδεσμο στον WordPress ιστότοπο για ενσωμάτωση
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον κώδικα στον ιστότοπό σας για να ενσωματωθεί