Παρατηρησα κατι σημερα ..πολυ ανησυχητικο …και πρεπει να στο πω ..!
Πριν 13-15 χρονια πηγαινωντας σε μια τραπεζα επεσα πανω στην κατασκευη απο αυτες της πορτες της ασφαλειας , αυτες που μπαινεις πρωτα σε κοιταει το συστημα και μετα πατας το κουμπακι και ανοιγει η επομενη ..! Δεν το ειχα παρατηρησει πιο παλια μιας και δεν τα παω καλα με τις τραπεζες , ρτωησα τοτε τι … Συνεχίστε να διαβάζετε το Παρατηρησα κατι σημερα ..πολυ ανησυχητικο …και πρεπει να στο πω ..!.
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον σύνδεσμο στον WordPress ιστότοπο για ενσωμάτωση
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον κώδικα στον ιστότοπό σας για να ενσωματωθεί