Οταν την αποστολη σου ξεκινα ….και παλι το συστημα να την βαζει στην επικοινωνια του !
Εγινε μια , εγινε δυο , εγινε δεκατρεις …και χρησιμοποιησαν ακομα και την λεξιπλασια για να επηρεασουν εκατομμυρια κοσμο …για να πεισουν τα ραδιοφωνα στο που να κοιταξουν , για να κλεψουν παγκοσμια ξανα την μια αφυπνιστικη σκεψη και ενωση …για να μπερδεψουν , να αποδομησουν ..να να να …και ολοι τσιμπησαν χωρις να δουν … Συνεχίστε να διαβάζετε το Οταν την αποστολη σου ξεκινα ….και παλι το συστημα να την βαζει στην επικοινωνια του !.
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον σύνδεσμο στον WordPress ιστότοπο για ενσωμάτωση
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον κώδικα στον ιστότοπό σας για να ενσωματωθεί