Ο Αγώνας για την Ελευθερία του Λόγου μολις Ξεκινησε …
Τα πραγματα παντα στα λεω οπως ειναι ωμα , δυσκολα καμια φορα και χωρις καθως πρεπει και δηθεν κανονες …τυλιγμενοι με γραβατα και χαμογελο ..! Εχω δυο στοχους , δυο βαριες για την γερικη γουνα μου ασχολιες …! Το πρωτο ειναι το Life Givers οπου θεωρω οτι εχει την ευκαιρια της φωτιας και οπου υπαρχει … Συνεχίστε να διαβάζετε το Ο Αγώνας για την Ελευθερία του Λόγου μολις Ξεκινησε ….
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον σύνδεσμο στον WordPress ιστότοπο για ενσωμάτωση
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον κώδικα στον ιστότοπό σας για να ενσωματωθεί