Μπηκαμε σε λουπα …με πολυ αγριες διαθεσεις …!
Δεν θελουμε να δουμε συνεχεια ατυχηματων με μεταφορικα μεσα ..και ιδιως με τραινο ,αεροπλανο ..! Αν ενα απο τα δυο εξελιχθει η και κανει και αυτο διπλωμα τοτε οδηγουμαστε σε μεγαλυτερο φαινομενο απωλειας ενεργειας οπως πχ σεισμος ..! Τωρα να ειμαστε στην ατυχια να δουμε την Λουπα να ολοκληρωνει .. εποεμνο γεγονος ειναι πολεμικο επεισοδιο! … Συνεχίστε να διαβάζετε το Μπηκαμε σε λουπα …με πολυ αγριες διαθεσεις …!.
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον σύνδεσμο στον WordPress ιστότοπο για ενσωμάτωση
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον κώδικα στον ιστότοπό σας για να ενσωματωθεί