Mπαμπουίνοι υποστηρικτές του Σωρρα!!
Είχε δεν είχε ο κοντός ενώ είχα ηρεμήσει ξεκίνησε πάλι να με βουρλίζει ! Χτες μιλώντας πάλι με έναν από όσους λένε “ας το δούμε” και προσπαθώντας να του εξηγήσω το μέγιστο της απάτης και της βλακείας του ανθρώπου να πιστεύει κανείς των Σωρρα … έχασα τον χρόνο μου αλλά και τα νεύρα μου ως … Συνεχίστε να διαβάζετε το Mπαμπουίνοι υποστηρικτές του Σωρρα!!.
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον σύνδεσμο στον WordPress ιστότοπο για ενσωμάτωση
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον κώδικα στον ιστότοπό σας για να ενσωματωθεί