Μουσικουλα … επειδή το ζήτησες !
Όλα είναι σενάρια που αντιμάχονται το ένα το άλλο για να πραγματοποιηθούν! Σε ένα από αυτά τα σενάρια εμείς είμαστε πρωταγωνιστές! Αν είναι η ώρα του τώρα το κάλεσμα έχει ξεκινήσει εδώ και χρόνια! Αν είναι να προσπεράσει θα φύγουμε χαμογελαστοί και θα ξαναρθουμε όσες φορές χρειαστεί για να το ολοκληρώσουμε! Ποτέ δεν ήμασταν μόνοι … Συνεχίστε να διαβάζετε το Μουσικουλα … επειδή το ζήτησες !.
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον σύνδεσμο στον WordPress ιστότοπο για ενσωμάτωση
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον κώδικα στον ιστότοπό σας για να ενσωματωθεί