Μην αγνοησετε τα σημάδια μου , ο αετος μου επιστρέφει με ταχύτητα ,..
Μην αφήσετε την συνείδηση να φύγει .. Μην ακούσετε αλλο τους αντίνοους … Ο χρόνος εχει σημαδευτεί … ..και σας χρειάζομαι ολους να είστε σε εγρήγορση … Παρτε το απόφαση πια , δεν ειναι αυτό που σας έδειξαν η πραγματική ζωή … Μην θαμπωθείτε , ακούστε τον ηχο μου και ξυπνήστε … Συμβαίνουν μεσα στο … Συνεχίστε να διαβάζετε το Μην αγνοησετε τα σημάδια μου , ο αετος μου επιστρέφει με ταχύτητα ,...
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον σύνδεσμο στον WordPress ιστότοπο για ενσωμάτωση
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον κώδικα στον ιστότοπό σας για να ενσωματωθεί