Μακαρι να υπηρχε ενας μετρητης βλακειας …
Ολοι τρωγονται με ολους , ..ετσι ξαφνικα ετσι τυχαια ! Ολοι κανουν υπομονη για ολους , ολοι περιμενουν κατι ..αλλα κανεις δεν ξερει τι; Ολοι νομιζουν οτι η δικη μας σειρα δεν προκειτε να ερθει , η μεν βολεμενοι τριζουν τα δοντια νομιζωντας οτι αυτοι θα την βγαλουν η δε τελειωμενοι κοιτανε τον ουρανο να … Συνεχίστε να διαβάζετε το Μακαρι να υπηρχε ενας μετρητης βλακειας ….
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον σύνδεσμο στον WordPress ιστότοπο για ενσωμάτωση
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον κώδικα στον ιστότοπό σας για να ενσωματωθεί