Λες να κάνει λούπα ο χρόνος και οι θυσίες τους ;
Το βάζω μιας και τους στόχευσε ο φίλος μου ο Μάντης …τους βάζουμε εδώ έτσι για να δούμε κατά ποσό ειναι όλα αυτά τυχαία! Και όσο μπορούμε να τους δυσκολεύουμε το έργο…αν θέλουν να κάνουν και άλλα ας δυσκολευτούν,..να γνωριζουν ότι κάποιοι τους πήρανε γραμμή! Τι λες ΚΑΡΝΤΑΣΗ..αυτός ο Απρίλης πως τον κόβεις ..θα έχει … Συνεχίστε να διαβάζετε το Λες να κάνει λούπα ο χρόνος και οι θυσίες τους ;.
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον σύνδεσμο στον WordPress ιστότοπο για ενσωμάτωση
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον κώδικα στον ιστότοπό σας για να ενσωματωθεί