Κάποτε με χλεύασες για τον ΝΙΜΠΙΡΟΥ…Θυμάσαι;
Ο χρόνος έχει τεράστια σημασία για την συνείδηση , θυμήσου ότι ανάλογα τον χρόνο θεωρίες που για αυτές κάηκαν άνθρωποι στην πυρά έγιναν θεμελιώδης λίθος της γνώσης σου σήμερα ! Αν το σύστημα δεν θέλει να το δεις θα φροντίσει να μην το δεις ..και θα κάνει ότι κάνει πάντα …αποδόμηση αυτού που προσπάθησε να … Συνεχίστε να διαβάζετε το Κάποτε με χλεύασες για τον ΝΙΜΠΙΡΟΥ…Θυμάσαι;.
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον σύνδεσμο στον WordPress ιστότοπο για ενσωμάτωση
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον κώδικα στον ιστότοπό σας για να ενσωματωθεί