Ας κάνουμε ένα πείραμα παρατήρησης μαζί !
Πέρασαν οι 72 ώρες και ευτυχώς δεν είχαμε κάποιο σεισμό στον ελληνικό χώρο! Οι επιταχύνσεις λοιπόν των μικρών σεισμών δεν ήταν μια σωστή μέτρηση που έπρεπε να μας ανησυχήσει! Όπως είχα αναφέρει στο άρθρο δεν είχαμε καθόλου πεδίο και το άρθρο είχε δημιουργηθεί μόνο από μετρήσεις από διάφορες θεωρίες κοκ! Τώρα η θεωρεία Τσιαπα μιλα … Συνεχίστε να διαβάζετε το Ας κάνουμε ένα πείραμα παρατήρησης μαζί !.
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον σύνδεσμο στον WordPress ιστότοπο για ενσωμάτωση
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον κώδικα στον ιστότοπό σας για να ενσωματωθεί