Kαι Ο αόρατος πόλεμος καλά κρατεί..
Και με ποιον να συνεννοηθείς πια; είναι γνωστό παρελκόμενο η μη επικοινωνία μεταξύ των ανθρώπων όταν η Μεν πιστεύουν κάτι και η δεν δεν έχουν ιδέα για αυτό… Τόσα χιλιάδες χρόνια, με δισεκατομμύρια ανθρώπους και συνειδήσεις να έχουν πιστέψει και να έχουν εντρυφήσει σε αυτά που λέμε σήμερα ερμίτισμο…. με όλες τις θρησκείες και τα … Συνεχίστε να διαβάζετε το Kαι Ο αόρατος πόλεμος καλά κρατεί...
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον σύνδεσμο στον WordPress ιστότοπο για ενσωμάτωση
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον κώδικα στον ιστότοπό σας για να ενσωματωθεί