Και να σου πω και κάτι Αλέξη ..αν σε ψηφίσουμε δεν εγινε και κάτι τα ίδια σκατα θα τα κάνεις !
Αυτο νομιζω ειναι ενα καλο σλογκαν για της επομενες εκλογες …το δινω ελευθερα αν και συνηθως πληρωνομαι για τις ατακες μου !!! Εχω παρατηρησει οτι τα αλλα υποκοματα δεν εχουν καλους επικοινωνιολογους και ειπα να βοηθησω …πχ το παρον το στελνω στον επικοινωνιολογο της ΝΔ οπου σκεφθηκε το φοβερο …Καλα μα τι γκομενος εισαι …! … Συνεχίστε να διαβάζετε το Και να σου πω και κάτι Αλέξη ..αν σε ψηφίσουμε δεν εγινε και κάτι τα ίδια σκατα θα τα κάνεις !.
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον σύνδεσμο στον WordPress ιστότοπο για ενσωμάτωση
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον κώδικα στον ιστότοπό σας για να ενσωματωθεί