Και εκεί που τα έλεγα με τον χαχαρια μου ήρθε ….
Μιλώντας με τον χαχαρια και το “θείο” πριν λίγο μου ήρθε μια υπενθύμιση…. Λεγαμε για το πόσο οξύμωρο ειναι όλο αυτό που γίνεται με τα χοτ σποτς …με τις πόλεις τις κινέζικες ..τα φαντάσματα …με τα στρατόπεδα φεμα κοκ….και μπαμ…θυμήθηκα! Αφού η αρχική μου θέση είναι ότι ειμαστε εν τέλους μεγάλου ενιαυτου… όπου γίνεται χαμός … Συνεχίστε να διαβάζετε το Και εκεί που τα έλεγα με τον χαχαρια μου ήρθε …..
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον σύνδεσμο στον WordPress ιστότοπο για ενσωμάτωση
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον κώδικα στον ιστότοπό σας για να ενσωματωθεί