Η θλιψη προσκαλει περισσοτερη θλιψη …
Σκεψου σαν μια πετρα που πεφτει στο ηρεμο νερο …το πρωτο σοκ ..! Μετα ξεκινουν τα κυματακια που προξενηθηκαν απο το χτυπημα της πετρας ! Στο επιπεδο της συνειδησης θα το λεγαμε οτι ειναι ενα ανακλαστικο κυμα στην πρωτη αρχικη θλιψη ..στο πρωτο σοκ .. αυτα τα κυμματα ομως υπαρχουν παντα που ερχονται να μας … Συνεχίστε να διαβάζετε το Η θλιψη προσκαλει περισσοτερη θλιψη ….
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον σύνδεσμο στον WordPress ιστότοπο για ενσωμάτωση
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον κώδικα στον ιστότοπό σας για να ενσωματωθεί