Η σωστη συγκομιδη θελει και καλη διαλογη ..!
Η σωστη συγκομιδη θελει και καλη διαλογη ..! Πως θα ξεχωρισει ο τσοπανης την Ηρα απο το σιταρι ;… Πως θα διαλεξει του καλυτερους σκλαβους για το αυριο; Αυτους που πρεπει να ειναι πειθηνιοι σε ολα , να λενε yes boss και ταυτοχρονα να πιστευουν οτι ειναι και ελευθεροι και ευτυχισμενοι ! Το μεσημερι μιλαγα … Συνεχίστε να διαβάζετε το Η σωστη συγκομιδη θελει και καλη διαλογη ..!.
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον σύνδεσμο στον WordPress ιστότοπο για ενσωμάτωση
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον κώδικα στον ιστότοπό σας για να ενσωματωθεί