Γιατι δεν εμπιστευεσαι τα ματια σου ρε καρντασι….
Σου μοιαζει αυτη η εικονα οτι υπαρχει για να σε προστατευσει η για να σε γ…..;; Ειναι αυτη η αστυνομια μεσα στις πολεις η αστυνομια προστασια του πολιτη η ειναι η αστυνομια καταστολης σε εξεγερσεις των σκλαβων ..; Εχει καμια σχεση αυτος ο στρατος με την αστυνομια που μας προστατευει; … Με ποιο δικαιωμα οι … Συνεχίστε να διαβάζετε το Γιατι δεν εμπιστευεσαι τα ματια σου ρε καρντασι…..
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον σύνδεσμο στον WordPress ιστότοπο για ενσωμάτωση
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον κώδικα στον ιστότοπό σας για να ενσωματωθεί