Ένας αετός στο Καράκας ένας αετός εδώ… στην μέση μη βρεθείς!
Ω φουέγκο τι δυνατός που είσαι, μέσα στο χρόνο σημάδι που δείχνεις την πορεία… Ένας αετός μου ψιθύρισε ότι στο Καράκας ξεκινά η “επανάσταση”…σημάδια για το νου των ανθρώπων.. Ο αλλος αετός πρέπει να μείνει εδώ να κρατάει στα νύχια του το μήνυμά του φουεγκο… Μικρά τουβλάκια από πλεϊμομπίλ συνθέτουν κάθε στιγμή στην χρονογραμμή οι … Συνεχίστε να διαβάζετε το Ένας αετός στο Καράκας ένας αετός εδώ… στην μέση μη βρεθείς!.
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον σύνδεσμο στον WordPress ιστότοπο για ενσωμάτωση
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον κώδικα στον ιστότοπό σας για να ενσωματωθεί