Και θα το πω εδώ για να σβήσει έτσι λέγαν οι παλιοί … Ήμουν σε κάτι σαν ένα μικρό νησί με πολύ κόσμο και είχαμε γιορτή, περνούσαμε φανταστικά, καταπληκτικά . Από συναίσθημα πιστεύω ότι ήταν ελληνικό το νησί μιας και οι άνθρωποι όλοι ήταν Έλληνες παλιοί συμμαθητές και φίλοι.. Για κάποιο λόγο άγνωστο έφυγα λίγα … Συνεχίστε να διαβάζετε το Eίδα ένα όνειρο...
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον σύνδεσμο στον WordPress ιστότοπο για ενσωμάτωση
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον κώδικα στον ιστότοπό σας για να ενσωματωθεί