Αυτό με το ματάκι καλυμμένο από όλους που το πας ;
Το πολιτικός ορθό ρου κόλου και του πολιτισμού της χεστρας ακόμα κάνει αναφορές όταν θέλει να απαξιώσει κάτι λέγοντας …θεωρίες συνωμοσίας ! Μην αναφερθώ πάλι στης εννοιολογικές τοποθεσίες και στο οτι ο πόλεμος γίνεται πρώτα εκεί γιατί το μεγαλύτερο έπαθλο όλων είσαι εσύ …νομίζω ότι πια μιλάω και με διαβάζει αφυπνισμένο κοινό ! Το θέμα … Συνεχίστε να διαβάζετε το Αυτό με το ματάκι καλυμμένο από όλους που το πας ;.
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον σύνδεσμο στον WordPress ιστότοπο για ενσωμάτωση
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον κώδικα στον ιστότοπό σας για να ενσωματωθεί