Ας παιξουμε οσο ειμαστε ακομα νεοι …
Αναμεσα σε αερα και φωτια , νερο και γη ..κοντα στον αιθερα ..! Η φυση μας ειναι ετσι , δεν μπορουμε να κανουμε αλλιως …ειναι η καταρα μας αυτη ! Ειναι πανω απο οποια δυναμη , σαν τον σκυλο που αδυνατει να μην κυνηγησει το μπαλακι ..! Τουλαχιστον ειναι χαρουμενος σαν και εμας οταν το … Συνεχίστε να διαβάζετε το Ας παιξουμε οσο ειμαστε ακομα νεοι ….
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον σύνδεσμο στον WordPress ιστότοπο για ενσωμάτωση
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον κώδικα στον ιστότοπό σας για να ενσωματωθεί