Ω μα τον καθαρό ουρανό φοβούνται το ίδιο με σένα ! Τους τρομάζει το ιδιο με σένα το άγνωστο…το να μην έχουν τον έλεγχο! Η μεγαλύτερη συνωμοσία που θα αρχίσει σε λίγο καιρό να γεννιέται από τα στόματα των ερευνητών θα έχει να πει ….για της σκιές μέσα στο πεδίο! Ω ναι ,..υπάρχει ένας πόλεμος … Συνεχίστε να διαβάζετε το Η Αλίκη μέσα από τον καθρέφτη.
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον σύνδεσμο στον WordPress ιστότοπο για ενσωμάτωση
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον κώδικα στον ιστότοπό σας για να ενσωματωθεί