Αγαπητε εμβολιασμενε σε Παρακαλω πολυ να…
..με σεβαστεις οπως σε σεβαστηκα στον φοβο σου και φορεσα μασκα παρα το οτι ηταν και ειναι αντισυνταγματικο! ..να σεβαστεις οτι αναγκασα τα παιδια μου να περασουν το ιδιο βασανηστηριο στο σχολειο παρα το οτι ειναι αντισυνταγματικο και εφτασα να μην στελνω τα παιδια μου στο σχολειο για να εκπαιδευθουν ως σκλαβοι αλλα για να … Συνεχίστε να διαβάζετε το Αγαπητε εμβολιασμενε σε Παρακαλω πολυ να….
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον σύνδεσμο στον WordPress ιστότοπο για ενσωμάτωση
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον κώδικα στον ιστότοπό σας για να ενσωματωθεί