Αυτο με τους αριθμους και τους μεταναστες παντα θα με ξεπερναει ..!
Βγαζουν νουμερα , νουμερα που τα δινουν “νουμερα” ως αριθμους πιστοποιημενους και εγκυρους για το ποσοι ειναι οι μεταναστες σημερα η για το ποσοι μπηκαν φετος ,περσυ κοκ…! Επισημα στοιχεια τα λενε και φορανε αυτα τα στοιχεια φρακο και μεγαλη καπελαδουρα ..! Ας μαθουμε πως λειτουργει το συστημα .. Μπαινει μεσα ο μεταναστης, λαθρομεταναστης , … Συνεχίστε να διαβάζετε το Αυτο με τους αριθμους και τους μεταναστες παντα θα με ξεπερναει ..!.
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον σύνδεσμο στον WordPress ιστότοπο για ενσωμάτωση
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον κώδικα στον ιστότοπό σας για να ενσωματωθεί