Εχω κουραστει να γραφω τα ιδια λογια για να καταφερω να σας βαλω στην σωστη ραγα σκεψης ! Οταν σου τσακιζουν τις ενοιολογικες τοποθεσιες τοτε δημιουργουν νεα πεδια πολεμου που με τις καταλληλες διατρεβλωμενες εννοιες σε νικουν ..! Ας πουμε λοιπον τα πραγματα με το ονομα τους , ελπιζω να αντεξετε ολοι ..αλλιως να ζητησετε … Συνεχίστε να διαβάζετε το Αφου το επετρεψες την φυσικη σου επιλογη να την εκμεταλευτει η Νεα Ταξη Πραγματων εσυ εισαι μαλακας οχι εγω ομοφοβικος.
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον σύνδεσμο στον WordPress ιστότοπο για ενσωμάτωση
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον κώδικα στον ιστότοπό σας για να ενσωματωθεί