Ααα ξεχασα να βαλω μια μουσικουλα καλη και τις στιγμης …!
Εκει που τα γραναζια κουμπωνουν σωστα …! Ερχεται και η δονηση της μουσικης ..! Για να μην μπερδεευσαι ..καποιοι γνωριζουν πολυ καλα τον μηχανισμο του συμπαντος και τι φερνει καθε γραναζι ..και παντα μα παντα το καλωσοριζουν … !! Καθε χρονια , καθε μηνας , καθε μερα αν ειναι σημαντικη για αυτους ειναι και ενα … Συνεχίστε να διαβάζετε το Ααα ξεχασα να βαλω μια μουσικουλα καλη και τις στιγμης …!.
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον σύνδεσμο στον WordPress ιστότοπο για ενσωμάτωση
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον κώδικα στον ιστότοπό σας για να ενσωματωθεί