Οι μ@λακίες που ακούς αυτές τις μέρες είναι κωμικοτραγικές , πραγματικά νομίζετε ότι ο τραμπ ενδιαφέρεται για τα Ελληνικά συμφέροντα και ότι είναι κατά του συστήματος ; ακόμα πιστεύετε στην πολιτική ρε ; ακόμα συνεχίζετε να πιστεύετε ότι ο λαός εκλεγεί τους πολίτικους ; τι να πω ρε ; απλά γελάω με την κατάντια Ακόμα … Συνεχίστε να διαβάζετε το Τι λέτε ρεεε ;.
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον σύνδεσμο στον WordPress ιστότοπο για ενσωμάτωση
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον κώδικα στον ιστότοπό σας για να ενσωματωθεί