Ασε τις χειρονομίες βρε Σπούτνικ και πες σε ποιο έργο παίζεις
Ασε τις χειρονομίες βρε Σπούτνικ και πες σε ποιο έργο παίζεις Ασε τις χειρονομίες βρε Σπούτνικ και πες σε ποιο έργο παίζεις Ίσως σαν υψηλόβαθμος να βοηθήσεις στην ροπή του πολέμου, και ίσως το καταλάβουν και οι εστιάτορες της Λουγκρανίας τι ρόλο βαράς και ίσως παραδώσουν τα όπλα τελειώνοντας μια για πάντα τον πόλεμο σου … Συνεχίστε να διαβάζετε το Ασε τις χειρονομίες βρε Σπούτνικ και πες σε ποιο έργο παίζεις.
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον σύνδεσμο στον WordPress ιστότοπο για ενσωμάτωση
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον κώδικα στον ιστότοπό σας για να ενσωματωθεί