Χθες επισκεπτόμουν κάποιους φίλους. Αυτοί οι φίλοι δεν ήταν τόσο πολύ μέσα στην « πνευματική επιστήμη » του τι πραγματικά συμβαίνει στην δική μας πραγματικότητα, αλλά αντίθετα έβλεπαν τις ειδήσεις και ακούγανε την καθημερινή αναφορά σχετικά με τον εμφύλιο πόλεμο στην Ουκρανία όπως ακριβώς εκατομμύρια άλλοι Αμερικάνοι. Η καρδια μου πάντα λυπάται βαθιά όταν σκέφτομαι … Συνεχίστε να διαβάζετε το Ουρανέ στείλε ένα πουλί ...
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον σύνδεσμο στον WordPress ιστότοπο για ενσωμάτωση
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον κώδικα στον ιστότοπό σας για να ενσωματωθεί