Τελικά οι Σκοπιανοί είναι η πολύ καλά παιδιά η πολλοί μαλάκες…
Για να γίνει κατανοητός ο τρόπος σκέψης για αρχή πρέπει να προσδιορίσουμε την εννoια Είμαι.. Είμαι όμορφος, είμαι άλογο, είμαι πράγμα, είμαι έξυπνος… Προσδιορίζω τι είμαι, Δηλώνω τι είμαι…. δεν ρωτάω αν είμαι; Στο είμαι δεν μπορεί να εμπεριέχεται μία κατάσταση γκρίζα, η Είμαι ή δεν είμαι!… η είμαι άλογο ή δεν είμαι άλογο… και … Συνεχίστε να διαβάζετε το Τελικά οι Σκοπιανοί είναι η πολύ καλά παιδιά η πολλοί μαλάκες….
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον σύνδεσμο στον WordPress ιστότοπο για ενσωμάτωση
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον κώδικα στον ιστότοπό σας για να ενσωματωθεί