Το 22 Του Περασμένου Μήνα Που Δεν Ήταν Ημερομηνία
Όταν θες να περιγράψεις μια κατάσταση και δεν μπορείς να την περιγράψεις όπως είναι, όπως έχει, τότε χρησιμοποιείς κάτι σχετικό με αυτή. Αυτό συνέβη και στις 10/1 όπου μιλήσαμε για δυο νούμερα. Το ένα ήταν ημερομηνία και το άλλο όχι. Το 14 ήταν ημερομηνία, όπου έγινε ένας σεισμός που ταρακούνησε την Κεντρική Ελλάδα και την … Συνεχίστε να διαβάζετε το Το 22 Του Περασμένου Μήνα Που Δεν Ήταν Ημερομηνία.
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον σύνδεσμο στον WordPress ιστότοπο για ενσωμάτωση
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον κώδικα στον ιστότοπό σας για να ενσωματωθεί