Πάμε να θυμηθούμε αν μας το είχαν πει ..!
Πάμε να θυμηθούμε αν μας το είχαν πει ..! Μια επικίνδυνη σύγκρουση Δύσης-Ανατολής φαίνεται να αποτυπώνεται σε ένα απόκοσμο και μυστηριώδες εξώφυλλο του περιοδικού Economist, ο εκδότης του οποίου είναι μόνιμος θαμώνας της λέσχης Μπίλντερμπεργκ. Ήταν οι τρομοκρατικές επιθέσεις άλλη μια οργανωμένη προβοκάτσια; του Vigilant Citizen Ο κόσμος είναι μια πυριτιδαποθήκη έτοιμη να εκραγεί και … Συνεχίστε να διαβάζετε το Πάμε να θυμηθούμε αν μας το είχαν πει ..!.
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον σύνδεσμο στον WordPress ιστότοπο για ενσωμάτωση
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον κώδικα στον ιστότοπό σας για να ενσωματωθεί